Náš příběh

RODINNÝ ODKAZ

Jmenuji se Honza a společně se svoji sestrou Ivetou, bratrancem Víťou a sestřenicí Monikou jsme se rozhodli založit značku udržitelného nábytku NaO, který vyrábíme v České republice. Chceme v dnešní uspěchané době přinést nový pohled na nákup kuchyní online. Našim záměrem je nabídnout bezproblémový a rychlý nákup z pohodlí domova a zaručit kvalitní český produkt, který co nejlépe vyplní místo v našem domě, bytě i srdci.

OD DĚTSVÍ V DÍLNĚ

Dětství v dílně Výroba nábytku nám byla předurčena takřka od narození. Už jako malí jsme si chodívali hrát do dílny. Často to byla také jediná možnost jak trávit čas s rodiči. Dětství to však bylo pěkné a z dílny už jsme vlastně neodešli.

Ačkoliv se doba v mnohém změnila a český trh je přesycen nábytkem ze všech koutů světa, jedno se nezměnilo. Pokud máte sen, tvrdě za ním jdete, jednou svého cíle dosáhnete. Našim cílem je vyrábět kvalitní nábytek, který bude dostupný pro všechny generace.

NOVÝ PŘÍSTUP K TRADIČNÍMU ŘEMESLU

Nový přístup k tradičnímu řemeslu Již delší dobu pozorujeme různé fabriky chrlit tuny nábytku bez duše a charakteru. Nábytek nás obklopuje každý den a je pro nás již samozřejmá věc. Je však také neoddělitelnou součástí našeho života, náš partner. A s partnerem přeci chceme prožívat emoce!

Proto náš nábytek reflektuje současné vysoké nároky na funkčnost a design. Kombinujeme tradici s budoucností, řemeslnost s technologií, dřevo s elektronikou. Snažíme se lidem šetřit čas a umožnit co nejjednodušší nákup z pohodlí domova. Díky kvalitním materiálům myslíme také na udržitelnost a dlouhodobou životnost našeho nábytku. A toto všechno přináší pozitivní emoce. Tak přejeme příjemné bydlení!

POČÁTKY JIŽ PŘED 30 LETY

Krátce po revoluci, v roce 1990, se naši rodiče pustili do výroby nábytku. Dali dohromady veškeré úspory, nakoupili první nářadí a materiál. Bez velkých zkušeností, avšak s notnou dávkou odhodlání se chopili příležitosti a na český trh začali dodávat nábytek, kterého byl v té době enormní nedostatek.

Z malé firmy v garáži o čtyřech nadšencích vyrostla během několika let společnost zaměstnávající 100 lidí z širokého okolí. Úspěch se dostavil v podstatě okamžitě a to především díky kvalitě, funkčnosti a dlouhé životnosti nábytku. Rodiče vždy stavěli na poctivém řemeslu, my v tom chceme pokračovat. A co víc, zase jsme čtyři!


Jak vidíte, už od mala jsme zvyklí zvládat výzvy.

 

Naši tátové pořídili první stroj, psal se rok 1990. 

Výstava nábytku na brněnském veletrhu v roce 1995.

Prozkoumat seznam přáníSmazat ze seznamu přání