Náš příběh

Mé jméno je Honza a společně se svoji sestrou Ivetou, sestřenicí Monikou a bratrancem Víťou jsme se rozhodli založit značku nábytku NaO, protože chceme v dnešní uspěchané době přinést nový pohled na nákup kuchyní online. Našim záměrem je nabídnout bezproblémový a rychlý nákup z pohodlí domova a zaručit kvalitní český produkt, který co nejlépe vyplní místo v našem domě, bytě i srdci.

 • Honza

  Vývoj e-shopu

 • Iveta

  Design nábytku

 • Monika

  Zákaznická podpora

 • Víťa

  Vedoucí výroby

Počátky již před 30 lety

Krátce po revoluci, v roce 1990, se naši rodiče pustili do výroby nábytku. Dali dohromady veškeré úspory, nakoupili první nářadí a materiál. Bez velkých zkušeností, avšak s notnou dávkou odhodlání se chopili příležitosti a na český trh začali dodávat nábytek, kterého bylo v té době nedostatek. Z mále firmy v garáži o čtyřech lidech vyrostla během několika let společnost zaměstnávající 80 lidí.

Úspěch se dostavil v podstatě okamžitě a to především díky kvalitě, funkčnosti a dlouhé životnosti nábytku. Rodiče vždy stavěli na poctivém řemeslu, my v tom chceme pokračovat. A co víc, zase jsme čtyři!


"Jak vidíte, už od mala jsme zvyklí zvládat výzvy."

Nový přístup k tradičnímu řemeslu

Již dlouhodobě s pochmurným pohledem sledujeme fabriky chrlit tuny levného nábytku bez duše.

Nábytek nás obklopuje každý den a je pro nás již samozřejmá věc. Je však součástí našeho života, náš partner. S partnerem chci přeci prožívat emoce.

Náš nábytek reflektuje současné vysoké nároky na funkčnost a design. Kombinujeme tradici s budoucností, řemeslnost s technologií, dřevo s elektronikou. Snažíme se lidem šetřit čas a umožnit co nejjednodušší nákup z pohodlí domova. Díky kvalitním materiálům myslíme také na udržitelnost a dlouhodobou životnost našeho nábytku.

"Naši tátové pořídili jeden z prvních strojů, psal se rok 1990."

Dětství v dílně

Výroba nábytku nám byla předurčena takřka od narození. Už jako malí jsme si chodívali hrát do dílny.

Často to byla také jediná možnost jak trávit čas s rodiči. Dětství to však bylo pěkné a z dílny už jsme vlastně neodešli.

Ačkoliv se doba v mnohém změnila a český trh je přesycen nábytkem ze všech koutů světa, jedno se nezměnilo. Pokud máte sen, tvrdě za ním jdete, jednou svého cíle dosáhnete. Našim cílem je vyrábět kvalitní nábytek, který bude dostupný pro všechny generace a navázat tak na vizi našich rodičů.

"Výstava výrobků na brněnském veletrhu v roce 1995."