Platba, doprava a montáž

Platba

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.


Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 


Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.
 

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267


Doprava

Dopravu zajišťuje společnost TOPTRANS, která již od roku 1993 pomáhá svým klientům s přepravou, skladováním a logistikou. V Česku a na Slovensku disponuje nejhustší sítí středisek, a i proto patří k nejvýznamnějším společnostem v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a logistických řešení.

Kuchyni Vám doručíme zdarma až před dům. Přepravní společnost Vás bude předem informovat pomocí SMS a telefonicky. V případě, že se Vám nehodí datum doručení, lze toto datum posunou na pozdější termín. Je možno také přiobjednat další doplatkové služby:

  • vynáška (1 osoba s asistencí zákazníka) - 370,00 Kč za každých 80 kg
  • vynáška (2 osoby bez asistence zákazníka) - 970,00 Kč za každých 100 kg


Kontakty

TOPTRANS Brno
K letišti 1792/1, 664 51 Šlapanice u Brna
E-mail: jiri.pastorek@toptrans.cz
Tel:  +420 724 564 572  


Montáž

Pro odborné montáže využíváme naše smluvní externí partnery po celé České republice. Vždy se snažíme zvolit takovou variantu, aby co nejlépe vyhovovala možnostem a požadavkům zákazníka. Orientační cenu montáže zjistíte na našem webu: Kuchyně -> Nabídka montáže


Bližší informace k montáži získáte po kontaktování našeho zákaznického centra.

Kontakty

E-mail: info@nao-living.cz
Tel:  +420 737 225 563
Prozkoumat seznam přáníSmazat ze seznamu přání