Popis AVOCADO240

AVOCADO!

 

Kuchyně AVOCADO 240 je kuchyně s duší, založená na funkčnosti a precizním designu. Délku kuchyně vám přizpůsobíme od 230 do 250 cm.

 

AVOCADO 240 disponuje dostatkem úložných prostorů, bez kterých se zkrátka neobejdete. Horní skříňky jsou v takto malých kuchyních nutností, díky nim máte dostatek místa pro zásoby, nádobí i potřeby pro vaření. Kuchyně AVOCADO 240 využívá každý centimetr tím, že skříňky dosahují téměř do stropu. Tyto horní skříňky v tzv. rámu jsou bezúchytkové, s výklopy od renomovaného výrobce BLUM. Dominantou je velká potravinová skříň, do které je možné zabudovat vestavnou vysokou kombinovanou lednici s mrazákem. V kuchyni jsou praktické úložné prostory, včetně výsuvné skříňky pod dřezem, vhodné k umístění sorteru na kuchyňský odpad.  Celá kuchyně je postavena na výškově regulovatelných nožkách, kterými snadno vyrovnáte případné nerovnosti podlahy a poté je ukryjete za soklovou krycí lištu. 

 

Vysokou kvalitu zajistí fakt, že jsou korpus i dvířka vyrobeny ze stejného materiálu (tl. 18 mm). 

Kuchyně AVOCADO je trendy, nadčasová a především krásná!

 

Co nákupem kuchyně NaO získáte?

 

Získáte jistotu, že jste své peníze vynaložili správným směrem a hlavně si pořídíte krásnou kuchyni, která vám bude sloužit po mnoho let. 

 

Obrovskou výhodou jsou již odborně smontované kuchyňské skříňky, což ušetří váš čas při instalaci kuchyně, zvýší celkovou stabilitu a hlavně zajistí dlouhou životnost celé sestavy.

 

Významným bonusem je také doprava zdarma po celé České republice!

Prozkoumat seznam přáníSmazat ze seznamu přání