Popis AVOCADO360

AVOCADO!

 

Kuchyně AVOCADO 360 je kuchyně s duší, založená na funkčnosti a precizním designu. 

 

AVOCADO 360 disponuje dostatkem úložných prostorů, bez kterých se zkrátka neobejdete. Díky horním skříňkám, které dosahují téměř do stropu, máte dostatek místa pro zásoby, nádobí i potřeby pro vaření. Horní skříňky v tzv. rámu jsou bezúchytkové s výklopy od renomovaného výrobce BLUM. Dominantou je velká potravinová skříň, do které je možné zabudovat vestavnou lednici. AVOKADO 360 nabízí i možnost zabudování myčky na nádobí šířky 60 cm. Kuchyně má prostor pro vyvýšené spotřebiče. Vestavná trouba a  mikrovlnná trouba v úrovni očí zajistí pohodlnou obsluhu a je správnou volbou z hlediska bezpečnosti především malých dětí. Celá kuchyně je postavena na výškově regulovatelných nožkách, kterými snadno vyrovnáte případné nerovnosti podlahy a poté je ukryjete za soklovou krycí lištu. 

 

Vysokou kvalitu zajistí fakt, že jsou korpus i dvířka vyrobeny ze stejného materiálu (tl. 18 mm).

Kuchyně AVOCADO je trendy, nadčasová a především krásná!

 

Co nákupem kuchyně NaO získáte?

 

Získáte jistotu, že jste své peníze vynaložili správným směrem a hlavně si pořídíte krásnou kuchyni, která vám bude sloužit po mnoho let. 

 

Obrovskou výhodou jsou již odborně smontované kuchyňské skříňky, což ušetří váš čas při instalaci kuchyně, zvýší celkovou stabilitu a hlavně zajistí dlouhou životnost celé sestavy.

 

Významným bonusem je také doprava zdarma po celé České republice!

 

Prozkoumat seznam přáníSmazat ze seznamu přání