Popis LEMON225

Cenu uvádíme za kuchyňskou linku bez spotřebičů, doplňků a zádového panelu. Dopravíme po celé ČR zdarma! Kuchyňské skřínky dodáváme již smontované. Pečlivě zpracujeme, kvalitně vyrobíme a v pořádku dopravíme za 4 týdny od objednání. 

Hello, mé jméno je LEMON!

Základní rozměr kuchyně je 225cm. Nabízí dostatek skříněk pro ukládání věcí včetně otevřené niky, která je pro LEMON charakteristická. Délku kuchyně vám přizpůsobíme od 215 do 234 cm.
Pohodlně uvaříte na pracovní ploše 105 cm. V kuchyni jsou praktické úložné prostory, včetně výsuvné skříňky pod dřezem, vhodné k umístění sorteru na kuchyňský odpad. Skříňky i korpus jsou vyrobeny ze stejného materiálu (tl.18mm), což zaručuje dlouhou životnost kuchyně i pěkný design. 
Celá kuchyně je postavena na výškově regulovatelných nožkách, kterými snadno vyrovnáte případné nerovnosti podlahy a poté je ukryjete za soklovou krycí lištu. Tuto materiálově i barevně nadčasovou kuchyni si zamilujete již na první pohled.
 

Co nákupem kuchyně NaO získáte?

 Získáte jistotu, že jste své peníze vynaložili správným směrem a hlavně si pořídíte krásnou kuchyni, která vám bude sloužit po mnoho let.  
Obrovskou výhodou jsou již odborně smontované kuchyňské skříňky, což ušetří váš čas při instalaci kuchyně, zvýší celkovou stabilitu a hlavně zajistí dlouhou životnost celé sestavy. 
Významným bonusem je také doprava zdarma po celé České republice!
 
Prozkoumat seznam přáníSmazat ze seznamu přání