Objednávky zaplacené do 19.11. budeme moci doručit ještě do Vánoc. Na objednávky do konce roku se dodací lhůta prodlužuje na 6 týdnů.

Popis LEMON285

Cenu uvádíme za kuchyňskou linku bez spotřebičů, doplňků a zádového panelu. Dopravíme po celé ČR zdarma! Kuchyňské skřínky dodáváme již smontované. Pečlivě zpracujeme, kvalitně vyrobíme a v pořádku dopravíme za 4 týdny od objednání. 

Hello, jmenuji se LEMON.

Společným designovým prvkem kuchyní LEMON je unikátní svislá třípatrová nika, která Vám nabízí otevřený prostor pro vystavení nádobí či dekorací. Niku, bez ohledu na velikost, cenu i tvar kuchyně, můžete mít hned v několika barevných a materiálových provedeních. 

Kuchyně je dlouhá 285cm, čímž je správnou volbou do každého interiéru. Nabízí dostatek úložných prostorů s hravě zasazenou otevřenou nikou, která je pro kuchyni LEMON charakteristická. Délku kuchyně vám přizpůsobíme od 275 do 294 cm.

Zajistí dostatek pracovního prostoru k pohodlné přípravě pokrmů díky pracovní ploše o délce 165 cm.

Skříňky i korpus jsou vyrobeny ze stejného materiálu (tl.18mm), což zaručuje dlouhou životnost kuchyně i pěkný design. Pro usnadnění vaší práce je možné doplnit mycí centrum o vestavěnou myčku nádobí. V kuchyni jsou praktické úložné prostory, včetně výsuvné skříňky pod dřezem, vhodné k umístění sorteru na kuchyňský odpad. 

Celá kuchyně je postavena na výškově regulovatelných nožkách, kterými snadno vyrovnáte případné nerovnosti podlahy a poté je ukryjete za soklovou krycí lištu. 

Tuto materiálově i barevně nadčasovou kuchyni si zamilujete již na první pohled.

Co nákupem kuchyně NaO získáte?

Nákupem získáte jistotu, že jste své peníze vynaložili správným směrem a hlavně si pořídíte krásnou kuchyni, která vám bude sloužit po mnoho let. 

Obrovskou výhodou jsou již odborně smontované kuchyňské skříňky, což ušetří váš čas při instalaci kuchyně, zvýší celkovou stabilitu a hlavně zajistí dlouhou životnost celé sestavy.

Významným bonusem je také doprava zdarma po celé České republice!

Prozkoumat seznam přáníSmazat ze seznamu přání