Popis LEMON360

Cenu uvádíme za kuchyňskou linku bez spotřebičů, doplňků a zádového panelu. Dopravíme po celé ČR zdarma! Kuchyňské skřínky dodáváme již smontované. Pečlivě zpracujeme, kvalitně vyrobíme a v pořádku dopravíme za 4 týdny od objednání. 

Hello, mé jméno je LEMON!

Kuchyně LEMON 360 je důkazem toho, že ideální kuchyně existuje. Díky svým větším rozměrům uspokojí vášnivého kuchaře a bude u toho lahodit oku svým důmyslným designem. Délku kuchyně vám přizpůsobíme od 350 do 370 cm.

V kuchyně LEMON 360 je vše na svém místě. Velká potravinová skříň na kraji kuchyně zajistí dostatek prostoru pro zásoby nebo je možné do ní zabudovat vestavnou vysokou kombinovanou lednici s mrazákem. Trouba a mikrovlnná trouba jsou chytře zabudované ve vyvýšené pozici, aby zajistily pohodlné vaření a bezpečnost především malých dětí.

Pro usnadnění vaší práce je možné doplnit mycí centrum o vestavěnou myčku nádobí.  V kuchyni jsou praktické úložné prostory, včetně výsuvné skříňky pod dřezem, vhodné k umístění sorteru na kuchyňský odpad. 

 

Pracovní plocha má dostatečnou délku 120 cm. Skříňky i korpus jsou vyrobeny ze stejného materiálu, což zaručuje dlouhou životnost kuchyně i pěkný design.  

 

Tuto materiálově i barevně nadčasovou kuchyni si zamilujete již na první pohled.

Prozkoumat seznam přáníSmazat ze seznamu přání