Popis LEMONX415

Cenu uvádíme za kuchyňskou linku bez spotřebičů, doplňků a zádového panelu. Dopravíme po celé ČR zdarma! Kuchyňské skřínky dodáváme již smontované. Pečlivě zpracujeme, kvalitně vyrobíme a v pořádku dopravíme za 4 týdny od objednání. 

Hello, mé jméno je LEMON

Kuchyně LEMON X415 je tou správnou volbou do každého interiéru. Nabízí dostatek úložných prostorů s hravě zasazenou otevřenou nikou, která je pro kuchyni LEMON charakteristická.

 Kuchyni LEMON X415 si přizpůsobíte sobě na míru díky variabilitě skříněk. Pro usnadnění vaší práce je možné doplnit mycí centrum o vestavěnou myčku nádobí. V kuchyni jsou praktické úložné prostory, včetně výsuvné skříňky pod dřezem, vhodné k umístění sorteru na kuchyňský odpad. 

 Skříňky i korpus jsou vyrobeny ze stejného materiálu (tl.18mm), což zaručuje dlouhou životnost kuchyně i pěkný design. 

 Celá kuchyně je postavena na výškově regulovatelných nožkách, kterými snadno vyrovnáte případné nerovnosti podlahy a poté je ukryjete za soklovou krycí lištu. 

 Tuto materiálově i barevně nadčasovou kuchyni si zamilujete již na první pohled.

 

Co nákupem kuchyně NaO získáte?

 Získáte jistotu, že jste své peníze vynaložili správným směrem a hlavně si pořídíte krásnou kuchyni, která vám bude sloužit po mnoho let. 

 Obrovskou výhodou jsou již odborně smontované kuchyňské skříňky, což ušetří váš čas při instalaci kuchyně, zvýší celkovou stabilitu a hlavně zajistí dlouhou životnost celé sestavy. 

Významným bonusem je také doprava zdarma po celé České republice!

Prozkoumat seznam přáníSmazat ze seznamu přání