Popis LEMONX490

Cenu uvádíme za kuchyňskou linku bez spotřebičů, doplňků a zádového panelu. Dopravíme po celé ČR zdarma! Kuchyňské skřínky dodáváme již smontované.  

Pečlivě zpracujeme, kvalitně vyrobíme a v pořádku dopravíme za 4 týdny od objednání. 

Hello, mé jméno je LEMON!

 Kuchyně LEMON X490 je důkazem toho, že ideální kuchyně existuje. Díky svým větším rozměrům uspokojí vášnivého kuchaře a bude u toho lahodit oku svým důmyslným designem. 

 Kuchyni si přizpůsobíte sobě na míru díky variabilitě skříněk. Velká potravinová skříň zajistí dostatek prostoru pro zásoby nebo je možné do ní zabudovat vestavnou vysokou kombinovanou lednici s mrazákem. Trouba a mikrovlnná trouba jsou chytře zabudované ve vyvýšené pozici, aby zajistily pohodlné vaření a bezpečnost především malých dětí.

Pro usnadnění vaší práce je možné doplnit mycí centrum o vestavěnou myčku nádobí.  V kuchyni jsou praktické úložné prostory, včetně výsuvné skříňky pod dřezem, vhodné k umístění sorteru na kuchyňský odpad. 

 Skříňky i korpus jsou vyrobeny ze stejného materiálu, což zaručuje dlouhou životnost kuchyně i pěkný design.  

 Tuto materiálově i barevně nadčasovou kuchyni si zamilujete již na první pohled.

 

Co nákupem kuchyně NaO získáte? 

Získáte jistotu, že jste své peníze vynaložili správným směrem a hlavně si pořídíte krásnou kuchyni, která vám bude sloužit po mnoho let. 

 Obrovskou výhodou jsou již odborně smontované kuchyňské skříňky, což ušetří váš čas při instalaci kuchyně, zvýší celkovou stabilitu a hlavně zajistí dlouhou životnost celé sestavy. 

Významným bonusem je také doprava zdarma po celé České republice!

Prozkoumat seznam přáníSmazat ze seznamu přání