Popis OLIVE240

Život je live s OLIVE!

 

Když hledáte moderní kuchyni vysoké kvality, máte velké požadavky a méně prostoru, pak je kuchyně OLIVE 240 tou správnou volbou. Délku kuchyně vám přizpůsobíme od 230 do 249 cm.

 

OLIVE 240 je laminová kuchyně ve třech různých barevných variantách. 

 

Dostatek úložných prostor a dostatečná pracovní plocha vám zajistí pohodlné vaření. Mycí centrum je možné doplnit o myčku nádobí, širokou 60 cm. 

 

Výhodou OLIVE 240 je možnost vlastního výběru odsavače, čímž si v kuchyni určíte vlastní design. Tlumené dovírání skříněk a kvalitní zásuvkové pojezdy jsou samozřejmostí. Celá kuchyně je postavena na výškově regulovatelných nožkách, kterými snadno vyrovnáte případné nerovnosti podlahy a poté je ukryjete za soklovou krycí lištu. V této kuchyni budete rádi vařit.

 

Co nákupem kuchyně NaO získáte?

 

Získáte jistotu, že jste své peníze vynaložili správným směrem a hlavně si pořídíte krásnou kuchyni, která vám bude sloužit po mnoho let. 

 

Obrovskou výhodou jsou již odborně smontované kuchyňské skříňky, což ušetří váš čas při instalaci kuchyně, zvýší celkovou stabilitu a hlavně zajistí dlouhou životnost celé sestavy.

 

Významným bonusem je také doprava zdarma po celé České republice!

Prozkoumat seznam přáníSmazat ze seznamu přání