Popis OLIVE360

Život je live s OLIVE!

 

Když hledáte moderní kuchyni vysoké kvality, máte velké požadavky a dostatek prostoru, pak je kuchyně OLIVE 360 tou správnou volbou. Délku kuchyně vám přizpůsobíme od 350 do 369 cm.

 

OLIVE 360 je laminová kuchyně ve třech různých barevných variantách. 

 

Dostatek úložných prostor a dostatečná pracovní plocha vám zajistí pohodlné vaření. Kuchyně disponuje velkou potravinovou skříní, do které je možné zabudovat vestavnou vysokou kombinovanou lednici s mrazákem. Díky vyvýšeným spotřebičům se vám bude skvěle vařit a zajistíte bezpečnost především malých dětí. 

Pro usnadnění vaší práce je možné doplnit mycí centrum o vestavěnou myčku nádobí. V kuchyni jsou praktické úložné prostory, včetně výsuvné skříňky pod dřezem, vhodné k umístění sorteru na kuchyňský odpad. 

 

Výhodou OLIVE 360 je možnost vlastního výběru odsavače, čímž si v kuchyni určíte vlastní design. Tlumené dovírání skříněk a kvalitní zásuvkové pojezdy jsou samozřejmostí. Celá kuchyně je postavena na výškově regulovatelných nožkách, kterými snadno vyrovnáte případné nerovnosti podlahy a poté je ukryjete za soklovou krycí lištu. 

 

V této kuchyni je radost vařit, to vám můžeme slíbit.

 

Co nákupem kuchyně NaO získáte?

 

Získáte jistotu, že jste své peníze vynaložili správným směrem a hlavně si pořídíte krásnou kuchyni, která vám bude sloužit po mnoho let. 

 

Obrovskou výhodou jsou již odborně smontované kuchyňské skříňky, což ušetří váš čas při instalaci kuchyně, zvýší celkovou stabilitu a hlavně zajistí dlouhou životnost celé sestavy.

 

Významným bonusem je také doprava zdarma po celé České republice!

Prozkoumat seznam přáníSmazat ze seznamu přání