Popis POMELO180

Koulelo se POMELO

 

Kuchyně POMELO 180 je pěknou bytovou kuchyní, která nabízí tři typy barevného provedení. Díky korpusu a dvířkám vyrobeným ze stejného dekoru působí kuchyně harmonicky. Délku kuchyně vám přizpůsobíme od 170 do 185 cm.

 

I na takto malém prostoru je zachována správná ergonomie. Jednotlivé funkční zóny na sebe plynule navazují. V kuchyni jsou praktické úložné prostory, včetně výsuvné skříňky pod dřezem, vhodné k umístění sorteru na kuchyňský odpad. Praktická otevřená nika poslouží pro ukládání věcí a zanechá vzdušný vzhled vaší kuchyni.

 

Celá kuchyně je postavena na výškově regulovatelných nožkách, kterými snadno vyrovnáte případné nerovnosti podlahy a poté je ukryjete za soklovou krycí lištu.

 

Co nákupem kuchyně NaO získáte?

 

Získáte jistotu, že jste své peníze vynaložili správným směrem a hlavně si pořídíte krásnou kuchyni, která vám bude sloužit po mnoho let. 

 

Obrovskou výhodou jsou již odborně smontované kuchyňské skříňky, což ušetří váš čas při instalaci kuchyně, zvýší celkovou stabilitu a hlavně zajistí dlouhou životnost celé sestavy.

 

Významným bonusem je také doprava zdarma po celé České republice!

 

Prozkoumat seznam přáníSmazat ze seznamu přání