Objednávky zaplacené do 19.11. budeme moci doručit ještě do Vánoc. Na objednávky do konce roku se dodací lhůta prodlužuje na 6 týdnů.

Popis POMELOX490

Koulelo se POMELO

 

Kuchyně POMELO X490 je luxusní kuchyní, která nabízí tři typy barevného provedení. 

 

Kuchyni POMELO X490 si přizpůsobíte sobě na míru díky variabilitě skříněk. Dominantou kuchyně je velká potravinová skříň, do které je možné zabudovat vestavnou vysokou kombinovanou lednici s mrazákem. Spotřebiče chytře umístěné ve vyvýšené pozici zajistí pohodlné vaření i bezpečnost především malých dětí. 

 

Pro usnadnění vaší práce je možné doplnit mycí centrum o vestavěnou myčku nádobí.  V kuchyni jsou praktické úložné prostory, včetně výsuvné skříňky pod dřezem, vhodné k umístění sorteru na kuchyňský odpad. 

 

Otevřená nika poslouží pro ukládání věcí a zanechá vzdušný vzhled vaší kuchyni. Celá kuchyně je postavena na výškově regulovatelných nožkách, kterými snadno vyrovnáte případné nerovnosti podlahy a poté je ukryjete za soklovou krycí lištu.

Co nákupem kuchyně NaO získáte?

 Získáte jistotu, že jste své peníze vynaložili správným směrem a hlavně si pořídíte krásnou kuchyni, která vám bude sloužit po mnoho let.  

Obrovskou výhodou jsou již odborně smontované kuchyňské skříňky, což ušetří váš čas při instalaci kuchyně, zvýší celkovou stabilitu a hlavně zajistí dlouhou životnost celé sestavy.

 Významným bonusem je také doprava zdarma po celé České republice!

Prozkoumat seznam přáníSmazat ze seznamu přání