Objednávky zaplacené do 19.11. budeme moci doručit ještě do Vánoc. Na objednávky do konce roku se dodací lhůta prodlužuje na 6 týdnů.
parallax

PROČ NAO

Design

Reflektujeme současné vysoké nároky na funkčnost a design. Kombinujeme tradici s budoucností, řemeslnost s technologií, dřevo s elektronikou. Díky nadčasovému designu bude vaše kuchyně i za 20 let stále trendy.

Kuchyně Nao
Kuchyně Nao

Přizpůsobení

Nabízíme našim zákazníkům širokou škálu možností, jak si můžou upravit svou kuchyni k obrazu svému. Můžete tak přízpůsobit rozměry, vybrat s široké barevné škály, zvolit úchytky nebo celou kuchyni přestavět dle vašeho přání.

Kvalitní česká výroba

Díky kvalitním materiálům myslíme také na udržitelnost a dlouhodobou životnost našeho nábytku. Našim cílem je vyrábět kvalitní nábytek, který bude dostupný pro všechny generace.

Kuchyně Nao

Recenze

Minulý týden jsem převzala kuchyň objednanou přes internet, od společnosti NaO Living. Výborná komunikace přes email s paní Ivetou i přes telefon s panem Honzou. Ochotně mi vyšel vstříc se změnou dodacího dne z mé strany a dokonce mě požádal i o zpětnou vazbu po dodání kuchyně. Velká spokojenost! (vše perfektně zabalené) Za mě mohu jen doporučit. 

EVA

Skvělé, moc děkuji. Už vás úspěšně doporučuji dál. Ten individuální přístup je skvělý.

PAVEL

Mnohokrát jsem již v průběhu naší komunikace děkoval za neobyčejně příjemnou spolupráci s Vámi,Váš vstřícný přístup a mé dnešní poděkováníto opět potvrzuje. Jak jsem již psal, moc se těšíme a již nyní jsem zcela jistě přesvědčen, že jsme vybrali nejlépe z mnoha nabídek trhu. Za poslanou pozornost opětmoc děkuji a i toto dokazuje Váš neobyčejný, vstřícný přístup k zákazníkům.Moc si vážím náhodného, šťastného objevení Vašich stránek a úžasné nabídky, která mne (nás, s manželkou) hned oslovila a doslova přemohla k rozhodnutí. Nepoznal jsem ve svém věku, jak v soukromém, tak pracovním životě s nikým a nikde lepší spolupráci, jak v komunikaci, tak v technické odbornosti, kterou vždy preferuji. Právě z těchto důvodů, budu Vašejméno při vhodných příležitostech vždy doporučovat a nejen to, budumoci dokonce i předvádět :-)

LUDĚK

Prozkoumat seznam přáníSmazat ze seznamu přání