Soutěž již skončila!

Losování výherců bude 6. ledna ve 20h na FACEBOOKU!

odkaz: https://www.facebook.com/nao.living.design

Pravidla soutěže

  1. Soutěže se může zúčastnit jakýkoliv uživatel starší 18 let, který splní kompletní podmínky soutěže.
  2.  Šanci na výhru získává soutěžící, který dá „to se mi líbí“ soutěžnímu příspěvku, do komentáře napíše, komu by se mohla líbit nová kuchyně NaO a na webových stránkách NaO vyplní a odešle soutěžní dotazník.
  3.  Soutěž proběhne  od pátku 11.12.2020 do půlnoci 5.1.2021. Ve středu 6.1. 2021 budou vyhlášení výherci a kontaktování pomocí kontaktních údajů zaslaných prostřednictvím soutěžního dotazníku. Jména výherců budou zveřejněna také v soutěžním příspěvku na Facebooku.
  4.  Cenami v soutěži jsou: 1. místo – dárkový poukaz k nákupu kuchyně NaO v hodnotě 10 000 Kč, 2. a 3. místo - dárkový poukaz k nákupu kuchyně NaO v hodnotě 5 000 Kč. Platnost poukazu je 6 měsíců od vydání.
  5.  V případě, že se výherci neozvou zpět v průběhu 14 dní od vyhlášení výherců, ceny propadají.

Organizátorem soutěže je společnost VEGA FURNITURE s.r.o., provozovatel e-shopu https://nao-living.cz/. Soutěž není organizovaná, jakkoliv spojená ani jinak podporovaná ze strany společnosti Facebook.

Organizátor soutěže VEGA FURNITURE s.r.o. si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv stornovat či změnit pravidla. Na výhru nevzniká právní nárok.

Prozkoumat seznam přáníSmazat ze seznamu přání