SpoDo AVOCADO 300

Barva a typ úchytek

 Na detailu záleží. Proto vám nabízíme možnost vybrat si tu pravou úchytku, která doladí celkový vzhled vaší kuchyně. 

 

Základní typ úchytky N228

 

Typ úchytky je možné vybrat z nabídky na hlavním panelu - ZÁLOŽKA SPOTŘEBIČE, kde si zvolíte spotřebiče a doplňky k danému typu kuchyně. 

 

Výběr spotřebičů

 

V kuchyni je přizpůsobený prostor pro výsuvnou digestoř, troubu, mikrovlnnou troubu, popřípadě ledničku. Tyto spotřebiče lze objednat u nás společně s vaší novou kuchyní. Stejně tak nabízíme i varnou desku.

 

Mycí centrum si dolaďte vhodným dřezem s baterií z naší nabídky. Při zakoupení myčky v našem e-shopu vám jednu skříňku speciálně upravíme pro její umístění. Pokud máte zájem využívat prostor pro vestavěnou lednici jako spíž, nabízíme možnost objednání volně stojící lednice. 

 

Výběr vhodných spotřebičů si vyberete z nabídky na hlavním panelu - ZÁLOŽKA SPOTŘEBIČE, kde si zvolíte spotřebiče a doplňky k danému typu kuchyně. 

 

Další doplňky 

Do výsuvné skříňky pod dřez je možné umístit sorter na odpadky, který můžete zakoupit také u nás a budete tak mít jistotu, že je vhodný do této skříňky. 

 K větší přehlednosti si můžete vybrat příborník, který ve vaší kuchyni sjedná pořádek.  

Aby byla AVOCADO 300 ještě více dokonalou, doporučujeme přiobjednat LED svítidlo s vlastním vypínačem, které můžete vybírat v délce 60 - 120 cm.

 

Všechny doplňky naleznete v nabídce na hlavním panelu - ZÁLOŽKA SPOTŘEBIČE, kde si zvolíte spotřebiče a doplňky k danému typu kuchyně. 

Prozkoumat seznam přáníSmazat ze seznamu přání