SpoDo AVOCADO 360

Barva a typ úchytek

 Na detailu záleží. Proto vám nabízíme možnost vybrat si tu pravou úchytku, která doladí celkový vzhled vaší kuchyně. 

 

Základní typ úchytky N228

 

Typ úchytky je možné vybrat z nabídky na hlavním panelu - ZÁLOŽKA SPOTŘEBIČE, kde si zvolíte spotřebiče a doplňky k danému typu kuchyně. 

 

Výběr spotřebičů

 

V kuchyni je přizpůsobený prostor pro výsuvnou digestoř, troubu, mikrovlnnou troubu popřípadě ledničku. Tyto spotřebiče, lze objednat u nás společně s vaší novou kuchyní. Stejně tak nabízíme i varnou desku.  

Mycí centrum si dolaďte vhodným dřezem s baterií z naší nabídky. Při zakoupení myčky v našem e-shopu vám jednu skříňku speciálně upravíme pro její umístění. V případě, že máte zájem využívat prostor pro vestavnou ledničku jako spíž, nabízíme možnost objednání volně stojící lednice

 

Výběr vhodných spotřebičů si vyberete z nabídky na hlavním panelu - ZÁLOŽKA SPOTŘEBIČE, kde si zvolíte spotřebiče a doplňky k danému typu kuchyně.  

 

Další doplňky 

Do výsuvné skříňky pod dřez je možné umístit sorter na odpadky, který můžete zakoupit také u nás a budete tak mít jistotu, že je vhodný do této skříňky.  

K větší přehlednosti si můžete vybrat příborník, který ve vaší kuchyni sjedná pořádek.  

Aby byla AVOCADO 360 ještě více dokonalou, doporučujeme přiobjednat LED svítidlo s vlastním vypínačem, které můžete vybírat v délce 60 - 180 cm.

 

Všechny doplňky naleznete v nabídce na hlavním panelu - ZÁLOŽKA SPOTŘEBIČE, kde si zvolíte spotřebiče a doplňky k danému typu kuchyně. 

Prozkoumat seznam přáníSmazat ze seznamu přání