Tech KIWI X370

Technická specifikace

 

Délka kuchyňské linky dle vybraného půdorysu (xy = 370 cm)
Korpusy a dvířka Korpus i dvířka z vysoce kvalitní laminované DTD tloušťky 18 mm od prémiových výrobců EGGER, KAINDL a FunderMax.
Olepení hran                                                                                      Hrany olepené odolnými ABS hranami tloušťky 1 mm.
Pracovní deska                Pracovní deska z vysokotlakého laminátu s postformovanou hranou tloušťky 38 mm, olepená ze všech stran ABS hranou, odolná vůči vlhkosti a poškození.
Kování a panty Kování do zásuvek od renomovaného výrobce Blum Antaro (šedá) se samozavíráním, tlumením a plnovýsuvem, díky němuž je zajištěna komfortní obsluha nábytku. Samozřejmostí jsou panty Blum Blumotion s integrovaným tlumením pro tiché dovírání.
Zádový panel Volitelný zádový panel z dekorativního vysokotlakého laminátu HPL s povrchem tvrzeným melaminovou pryskyřicí (není v základní ceně produktu).

 

Obsah balíčku

 

Horní skříňky nástěnná police š. 100 cm  
Spodní skříňky trojzásuvková skříňka s výsuvy BLUM š. 60 / v. 73 / h. 59 cm
skříňka na troubu s výklopem š. 60 / v. 73 / h.  59 cm
otevírací skříňka s policí, kterou je možno zaměnit za myčku na nádobí, popřípadě podstavnou lednici š. 60 / v. 73 / h. 59 cm
výsuvná skříňka pod dřezem, vhodná na sorter š. 60 / v. 73 / h. 59 cm (šířka bude přizpůsobená podle zvolené velikosti kuchyně)
slepý roh
Pracovní deska  s postformovanou hranou tl. 3,8 cm, délka přizpůsobená na míru dle individuální potřeby. 
Soklová krycí lišta  plastová, dodávaná ze dvou kusů na míru dle individuální potřeby.
Úchytka základní N228, stříbrná

 

Úprava kuchyňské linky na požadovanou výšku a délku je bezplatná a definuje Z NABÍDKY nahoře pod názvem této kuchyňské sestavy.

 

 

Nadstandardní příplatkové komponenty

 

Co by byla kuchyně bez trouby? Jako dodatkovou službu jsme pro vás připravili, ve spolupráci se společností Whirlpool, exkluzivní nabídku spotřebičů. Ty je možnost přikoupit v nabídce na hlavním panelu - ZÁLOŽKA SPOTŘEBIČE, kde si zvolíte spotřebiče a doplňky přesně k danému typu kuchyně. 

 

 

Spotřebiče

 

 

 

 

Trouba
Varná deska
Digestoř
Myčka 
Lednička

Doplňky

 

 

 

Kuchyňský dřez
Vodovodní baterie
Příborník
Odpadkový koš
Zádový panel Zádový panel v barvě a délce pracovní desky

 

Věříme, že na našem e-shopu naleznete vše, co by vám nemělo ve vaší nové kuchyni KIWI X370 chybět.

Prozkoumat seznam přáníSmazat ze seznamu přání