Tech LEMON225

Technická specifikace

 

Délka kuchyňské linky 215 - 235 cm
Korpusy a dvířka Korpus i dvířka z vysoce kvalitní laminované DTD tloušťky 18 mm od prémiových výrobců EGGER, KAINDL a FunderMax.
Olepení hran                                                                                      Hrany olepené odolnými ABS hranami tloušťky 1 mm.
Pracovní deska                Pracovní deska z vysokotlakého laminátu s postformovanou hranou tloušťky 38 mm, olepená ze všech stran ABS hranou, odolná vůči vlhkosti a poškození.
Kování a panty Kování do zásuvek od renomovaného výrobce Blum Antaro (šedá) se samozavíráním, tlumením a plnovýsuvem, díky němuž je zajištěna komfortní obsluha nábytku. Samozřejmostí jsou panty Blum Blumotion s integrovaným tlumením pro tiché dovírání.
Zádový panel Volitelný zádový panel z dekorativního vysokotlakého laminátu HPL s povrchem tvrzeným melaminovou pryskyřicí (není v základní ceně produktu).

Obsah balíčku 

Horní skříňky

skříňka s dvířky a dvěma policemi š. 90 / v. 90,4 / h. 36 cm (šířka bude přizpůsobená podle zvolené velikosti kuchyně)

otevřená nika s dvěma policemi š. 30 / v. 90,4 / h. 36 cm

skříňka s dvířkem na výsuvnou digestoř s dvěma policemi š. 60 / v. 86,4 / h. 36 cm

skříňka s dvířkem a dvěma policemi š. 45 / v. 90,4 / h. 36 cm

Spodní skříňky

výsuvná skříňka pod dřezem, vhodná na sorter š. 60 / v. 73 / h. 59 cm (šířka bude přizpůsobená podle zvolené velikosti kuchyně)

trojzásuvková skříňka s výsuvy BLUM š. 60 / v. 73 / h. 59 cm

skříňka na troubu s výklopem š. 60 / v. 73 / h.  59 cm

otevírací skříňka s jednou policí š. 45 / v. 73 / h- 59 cm

Pracovní deska

s postformovanou hranou tl. 3,8 cm, délka 225 cm (případně upravená dle skutečné délky linky) bez výřezů pro větší univerzálnost a individuální potřeby

Krycí soklová lišta 

plastová, dodávaná v jednom kuse. 

Úchytka

základní N228, stříbrná

 

Úprava kuchyňské linky na požadovanou výšku a délku je bezplatná a definuje Z NABÍDKY nahoře pod názvem této kuchyňské sestavy

Prozkoumat seznam přáníSmazat ze seznamu přání