Tech OLIVE 240

Technická specifikace

 

Délka kuchyňské linky 230 až 249 cm
Korpusy a dvířka Korpus i dvířka z vysoce kvalitní laminované DTD tloušťky 18 mm od prémiových výrobců EGGER, KAINDL a FunderMax.
Olepení hran Hrany strojně olepené odolnými ABS hranami tloušťky 1 mm.
Pracovní deska Pracovní deska z vysokotlakého laminátu s postformovanou hranou tloušťky 38 mm, olepená ze všech stran ABS hranou, odolná vůči vlhkosti a poškození.
Kování a panty Kování do zásuvek od renomovaného výrobce Blum se samozavíráním, tlumením a plnovýsuvem, díky němuž je zajištěna komfortní obsluha nábytku. Samozřejmostí jsou panty Blum s integrovaným tlumením pro tiché dovírání.
Zádový panel Volitelný zádový panel z dekorativního vysokotlakého laminátu HPL s povrchem tvrzeným melaminovou pryskyřicí (není v základní ceně produktu).

 

Obsah balíčku

 

Horní skříňky skříňka s dvířky a jednou policí š. 90 / v. 54,4 / h. 36 cm  (šířka bude přizpůsobená podle zvolené velikosti kuchyně)
Spodní skříňky výsuvná skříňka pod dřezem, vhodná na sorter š. 60 / v. 73 / h. 59 cm  (šířka bude přizpůsobená podle zvolené velikosti kuchyně)
trojzásuvková skříňka s výsuvy BLUM š. 60 / v. 73 / h. 59 cm
otevírací skříňka s policí, kterou je možno zaměnit za myčku na nádobí, popřípadě podstavnou lednici š. 60 / v.73 / h. 59 cm
skříňka na troubu s výklopem š. 60 / v. 73 / h.  59 cm
Pracovní deska  s postformovanou hranou tl. 3,8 cm, délka 240 cm (případně upravená dle skutečné délky linky) bez výřezů pro větší univerzálnost a individuální potřeby
Soklová krycí lišta  plastová, dodávaná v jednom kuse
Úchytka základní N228 stříbrná

 

Úprava kuchyňské linky na požadovanou výšku a délku je bezplatná a definuje se v sekci ,,Nastavení vaší kuchyně". 

 


Základní rozměry kuchyně v mm

 

Nadstandardní příplatkové komponenty

 

Co by byla kuchyně bez trouby? Jako dodatkovou službu jsme pro vás připravili, ve spolupráci se společností Whirlpool, exkluzivní nabídku spotřebičů. Ty je možnost přikoupit spolu s dalšími doplňky v ,,Nastavení vaší kuchyně", kde se nabídka postupně odkrývá a vy pouze volíte, co potřebujete. 

 

Spotřebiče

 

 

 

 

Trouba
Varná deska
Digestoř
Lednička
Myčka

Doplňky

 

 

 

Kuchyňský dřez
Vodovodní baterie
Příborník
Odpadkový koš
Led osvětlení
Zádový panel Zádový panel v barvě a délce pracovní desky

 

Věříme, že na našem e-shopu naleznete vše, co by vám nemělo ve vaší nové kuchyni OLIVE 240 chybět.

Prozkoumat seznam přáníSmazat ze seznamu přání