Tech POMELO 240

Technická specifikace

Délka kuchyňské linky 230 až 245 cm
Korpusy a dvířka Korpus i dvířka z vysoce kvalitní laminované DTD tloušťky 18 mm od prémiových výrobců EGGER, KAINDL a FunderMax.
Olepení hran                                                                                      Hrany olepené odolnými ABS hranami tloušťky 1 mm.
Pracovní deska                Pracovní deska z vysokotlakého laminátu s postformovanou hranou tloušťky 38 mm, olepená ze všech stran ABS hranou, odolná vůči vlhkosti a poškození.
Kování a panty Kování do zásuvek od renomovaného výrobce Blum Antaro (šedá) se samozavíráním, tlumením a plnovýsuvem, díky němuž je zajištěna komfortní obsluha nábytku. Samozřejmostí jsou panty Blum Blumotion s integrovaným tlumením pro tiché dovírání.
Zádový panel Volitelný zádový panel z dekorativního vysokotlakého laminátu HPL s povrchem tvrzeným melaminovou pryskyřicí (není v základní ceně produktu).

 

Obsah balíčku

Horní skříňky skříňka s dvířkem a jednou policí š. 60 / v. 54,4 / h. 36 cm  (šířka bude přizpůsobená podle zvolené velikosti kuchyně)
skříňka s dvířkem a jednou policí š. 60 / v. 54,4 / h. 36 cm
otevřená nika š. 60 / v. 36,2 / h. 36 cm
otevřená nika š. 60 / v. 36,2 / h. 36 cm
skříňka s dvířkem na výsuvnou digestoř s dvěma policemi š. 60 / v. 86,4 / h. 36 cm
skříňka s dvířkem a dvěma policemi š. 60 / v. 90,4 / h. 36 cm
Spodní skříňky výsuvná skříňka pod dřezem, vhodná na sorter š. 60 / v. 73 / h. 59 cm  (šířka bude přizpůsobená podle zvolené velikosti kuchyně)
trojzásuvková skříňka s výsuvy BLUM š. 60 / v. 73 / h. 59 cm
skříňka na troubu s výklopem š. 60 / v. 73 / h.  59 cm
otevírací skříňka s dvířkem a jednou policí, kterou je možno zaměnit za myčku na nádobí, popřípadě podstavnou lednici š. 60 / v.73 / h. 59 cm 
Pracovní deska  s postformovanou hranou tl. 3,8 cm, délka 240 cm (případně upravená dle skutečné délky linky) bez výřezů pro větší univerzálnost a individuální potřeby
Soklová lišta   plastová, dodávaná v jednom kuse
Úchytka základní N228, stříbrná
Základní rozměry kuchyně s lednicí v mm

                    Základní rozměry kuchyně s lednicí v mm

Úprava kuchyňské linky na požadovanou výšku a délku je bezplatná a definuje Z NABÍDKY nahoře pod názvem této kuchyňské sestavy

Nadstandardní příplatkové komponenty

 Co by byla kuchyně bez trouby? Jako dodatkovou službu jsme pro vás připravili, ve spolupráci se společností Whirlpool, exkluzivní nabídku spotřebičů. Ty je možnost přikoupit v nabídce na hlavním panelu - ZÁLOŽKA SPOTŘEBIČE, kde si zvolíte spotřebiče a doplňky přesně k danému typu kuchyně. 

Spotřebiče

 

 

 

 

Trouba
Varná deska
Digestoř
Myčka 
Lednička

Doplňky

 

 

 

Kuchyňský dřez
Vodovodní baterie
Příborník
Odpadkový koš
Led osvětlení
Zádový panel Zádový panel v barvě a délce pracovní desky 

Věříme, že na našem e-shopu naleznete vše, co by vám nemělo ve vaší nové kuchyni POMELO 240 chybět.

Prozkoumat seznam přáníSmazat ze seznamu přání